Contacteer ons vrijblijvend

Laten we over uw project spreken

Wenst u graag te ontdekken of we elkaar kunnen vinden om u verder te begeleiden met uw (ver)bouwplannen? De bouwcoach komt graag vrijblijvend bij u langs.

We ontvangen uw graag na afspraak.

Contactgegevens AB CASA bv

Liebaardstraat 6
8792 Waregem-Desselgem

+(32) 0474 01 11 11
info@abcasa.be

BTW BE0813.223.452

    Bestuurder

    Ing. Serge Ackaert

    serge@abcasa.be
    0474 01 11 11

    Boekhouding & Administratie

    Natacha Doornaert (echtgenote)

    natacha@abcasa.be
    0474 02 11 11

    Projectleider junior

    Bieke Ackaert (dochter)

    bieke@abcasa.be
    0474 05 11 11

    Visualisatie

    Ivan

    ivan@abcasa.be

    Calculatie

    Dominique

    dominique@abcasa.be

    Projectleider

    Marc

    marc@abcasa.be
    0474 03 11 11